Úvod > Školní družina > POJĎ HRÁT BASEBALL A SOFTBALL

POJĎ HRÁT BASEBALL A SOFTBALL

POJĎ HRÁT BASEBALL A SOFTBALL /fotogalerie/

Děti, které mají rády pohyb a které si rády zahrají s míčem, si mohly obojího užít na školní zahradě.  Přijela k nám paní trenérka z baseballového klubu Sokol Hluboká nad Vltavou. Dětem se představila a po krátkém úvodu si je rozdělila do dvojic, ve kterých si vyzkoušely hod míčkem na spoluhráče, který ho následně zachytil do rukavice. Poté se děti vystřídaly. Legrace byla při oblékání rukavic, pro někoho byla tato činnost nová. Dětem šly krásné hody do výšky a pak se i přesně trefovaly na spoluhráče. Nakonec si ještě, kdo chtěl, mohl zasoutěžit v hodu do dálky, vítěz získal malou odměnu. Na sportovní zážitek nám přálo počasí a tak jsme byli rádi, že jsme mohli něco nového poznat a i se něco naučit.

Marie Jirsová

POJĎ S NÁMI HRÁT BASEBALL  A SOFTBALL  - T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou

Přidej se k nám a staň se úspěšným sportovcem, i v letošním roce rádi přivítáme nové členy chlapce a dívky 4 - 12 let (od roku narození 2019).

Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na sportovní koordinátorku Elišku Tenklovou (tel.: +420 608 638 989, email.: tenklovael@gmail.com)

Těšíme se na vás!