Úvod > Školní družina > HRAVÉ ODPOLEDNE

HRAVÉ ODPOLEDNE

Ve spolupráci s firmou Zábavné učení jsme ve školní družině uspořádali Hravé odpoledne. Tato firma nabízí spoustu didaktických pomůcek, které příjemně ovlivňují zábavnou formou přirozenou osobnost dítěte. O tom jsme se mohli přesvědčit na školní zahradě, kde na nás čekalo 13 stanovišť s různými polytechnickými stavebnicemi a hračkami. Největším lákadlem byly bezesporu létající barvy. Děti nenásilnou a hravou formou poznaly chování, propojování a míchání barev v netradičním pojetí. S použitím speciálních barev kreslily na papír umístěný v dřevěné vaničce a pomocí odstředivé síly vytvářely krásné originální obrázky. Odpoledne rychle uteklo. Některé z těchto pomůcek si určitě pořídíme do školní družiny. (fotogalerie)

Hana Suková