Drobečková navigace

Úvod > Školní družina > Dobrodružství veverky Zrzečky

Dobrodružství veverky Zrzečky



Ve čtvrtek jsme byli v tělocvičně. Bylo tam loutkové divadlo. Bylo tam také spoustu poučení a to třeba, že se v lese nemá křičet a neházet odpad. Bylo to moc pěkné.

Radim       /fotogalerie/

 

Dnes jsme měli ve školní družině loutkové divadlo s veverkou Zrzečkou. Nejdřív jsme s veverkou a lesními zvířátky jezevcem, zajíčkem a ježkem hledali ztracené hodinky pana hajného. Nakonec se našly u straky, která slíbila, že už nikdy nebude krást. Potom jsme se naučili, že se do lesa nenosí odpadky a nekřičí se tam. Moc se nám to líbilo.

Iva a Natálka

 

V tělocvičně jsme koukali na poučné divadlo. Bylo to legrační, hezké a se zvířátkama. Poučné bylo, že nám ukazovali jak se chovat v lese.

Zbyněk a Seba

 

V naší tělocvičně bylo divadlo. V hlavní roli byla veverka Zrzečka. Herci byli legrační. Hráli tam i ježek, jezevec, zajíček a straka. A nakonec tam byl i hajný. Divadlo se všem líbilo.

Markétka

 

Líbila se mi tam veverka, všechny zvířátka a ty herci se mi taky líbili. A bylo to vtipné. I ten loupežník a myslivec.

Miky

 

Byla tam veverka. Byl ta jezevec Bohouš. Byl tam taky loupežník. Bylo to hezké.

Filip

 

Straka ukradla myslivcovi stříbrné hodinky a zvířátka mu je pomáhala najít. Poprvé to nevyšlo vzít si je z hnízda, tak podruhé myslivec nastražil na straku lesklé klíče a odlákal ji na zem a veverka mezitím vyndala z hnízda hodinky.

Matěj