Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > ZOO Hluboká nad Vltavou - 5.A a 5.B

ZOO Hluboká nad Vltavou - 5.A a 5.BNaše třída 5. B vyrazila dne 19. 10. 2021 na výlet do ZOO Hluboká. Z naší třídy nás jelo 16 a také spolužáci z 5. A. Sraz jsme měli ve třídě v 7:50. (fotografie)

Cesta byla krátká a klidná, protože jsme jeli autobusem. Když jsme dorazili na místo, uviděli jsme Lovecký zámeček a hlavně ZOO. To byl cíl našeho výletu. Všude kolem nás byla zvířata. Nejvíc jsme byli překvapení z mláďat tygrů, vlků, z medvěda a vydry. Všem se nám také líbil přichystaný program – ZOOBOX. To byla bedna, ve které byly různé kosti, lebky, modely zvířat a pracovní listy. Po splnění všech úkolů z boxu, konečně přišel čas na svačinu. V batohu jsme měli k jídlu ovoce, zeleninu, pečivo a pár sladkostí. Poté jsme měli ještě čas na procházku po ZOO.

Cestou zpátky jsme si povídali o výletu a o tom, co se komu nejvíce líbilo. Když jsme se vrátili domů, hned jsme vše vyprávěli rodičům.

Mgr. Michaela Semmelbauerová

IMG_20211019_103924.jpg