Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > výtvarná soutěž: "VODA V ZAHRADĚ"

výtvarná soutěž: "VODA V ZAHRADĚ"Český zahrádkářský svaz každoročně vyhlašuje výtvarnou soutěž. I letošní téma "Voda v zahradě" velmi zaujalo. Na Ústředí se sešlo přes 2500 prací, které zasílají jednotlivé školy, ale i územní sdružení. Některá ÚS ČZS shromažďují zaslané soutěžní výtvory ve svých prostorách, představí je na regionálních výstavách a provedou jejich vyhodnocení často i za přítomnosti představitelů obce. Následně potom ty nejlepší odesílají do celostátního kola. Na zaslaných výtvorech se objevuje voda na zahrádce v nejrůznějších podobách (jezírka, potůčky, fontány, zalévání, kapky na listech rostlin). Vyhodnocení se uskutečnilo během měsíce května.

V kategorii polytechnická práce se v této těžké konkurenci podařilo uspět našemu žákovi ze čtvrté třídy. Pavlo Taraněnko obsadil krásné deváté místo.

Moc gratulujeme.
Mgr. Věra Burešová, Ph.D. a Mgr. Lenka Kovaříková

foto-zahradkari.jpg

tar.jpg