Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výlet do Chlumečku u Křemže za programem "Ze života ježků"

Výlet do Chlumečku u Křemže za programem "Ze života ježků"Datum konání:
17.6.2024

Výlet do Chlumečku u Křemže za programem "Ze života ježků"

Třídy 2.A a 2.B byly na výletě v Chlumečku u Křemže. Výlet se oběma třídám vydařil a výlet se jim líbil J. V Chlumečku měli farmu a zahrádku popsanou do posledního detailu. Měli tam ježka (jménem Hedží). Také tam byly lamy, ovce a pes Max. Když budete mít štěstí, můžete potkat ledňáčka nebo vydry a ryby. A plstili jsme ježka z vlny.                                      Kryštof Konečný 2.A                                   

Třídy 2.A a 2.B jely na výlet do Chlumečku u Křemže. Po příjezdu jsme šli vyrábět ježka z vlny. Vevnitř nás přivítal pes Max. Potom jsem se šli kouknout na afrického ježka. Dále jsme viděli lamy, ovce, vydru. Na výletě se mi moc líbilo a o zvířátkách jsem vyprávěla doma.                        

Anička Vithová 2.A

Výlet do Chlumečku u Křemže se žákům z 2.A a 2.B moc líbil. Na místě si žáci plstili ježka z ovčí vlny. Mezi žáky pustili živého afrického ježka jménem Hedgie.                                  Eliška Foltýnová 2.A    

Třídy 2.A a 2.B vyrazily autobusem do Chlumečku u Křemže. Plstili jsme si ježka z ovčí vlny, a také jsme viděli ježečka afrického. Naučili jsme se, co ježek jí a co nejí, takže jsme se poučili. A moc se mi to líbilo.                                                                                                                               

Anička Vozábalová 2.A

IMG_20240531_092649.jpg IMG_20240531_111855.jpg
IMG_20240531_101832.jpg IMG_20240531_113550.jpg