Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Vyhlášení výsledků soutěže Požární ochrana očima dětí – červen 2023

Vyhlášení výsledků soutěže Požární ochrana očima dětí – červen 2023Slavnostní vyhlášení výsledků literární a výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí 2023“ proběhlo ve zcela nové budově E v areálu HZS v Českých Budějovicích, která bude sloužit jako školící centrum a jako garáže pro speciální hasičská vozidla.

Za MH SDH Drahotěšice se ho zúčastnili Jan Bužek, který v kategorii ZŠ 2 obsadil 2. místo a za ním hned  Baruška Staňková na  3. místě.

Dále pak Zuzka Bužková v kategorii ZŠ 3, která vyhrála 1. místo. Tím také její práce nominovala do krajského kola, kde také obsadila  1. místo a postoupila tak na republikové kolo.

Maruška Staňková svou literární prací vyhrála jak okresní, tak i následující krajské kolo. Tím se nominovala na republikové kolo, které se uskuteční v Čáslavi.

Po vyhlášení následovala prohlídka celého areálu. V nových garážích v budově E bylo k vidění 12 speciálních zásahových hasičských automobilů, dále pak menší dopravní i technické prostředky a cvičné prostory pro fyzickou přípravu členů HZS.

GRATULUJEME!!!

h1.png h2.png
h3.png h4.png