Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > vyhlášení nejlepšího obrázku u prvňáků

vyhlášení nejlepšího obrázku u prvňákůDnes 27.9.2022 přišel za našimi prvňáčky starosta SDH Ševětín pan Jan Fedra. Přišel vyhlásit vítěze nejlépe vybarveného obrázku hasiče, který dostaly děti na akci OČMU za úkol vybarvit. "Rozhodování o vítězi bylo velice těžké", řekl. Děti s napětím čekaly, kdo z nich to bude. Na každém obrázku bylo razítko - značka, kterou má každý prvňáček, protože ještě neumí číst. (Tedy někdo už ano, ale stejně má značku. :-) ) Nakonec dostali vítězové hasičský ručník s logem, reflexní sáček, třeba na převlečení na tělocvik, a klíčenku. A aby to ostatním nebylo líto, tak pro ostatní přinesl čokoládové fidorky. Mňam. :-)

Děkujeme panu Fedrovi jménem všech dětí a těšíme se na další společné akce.

Mgr. Jana Schnelzerová

has 1.jpeg has 2.jpeg