Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Vojáci v naší škole = POKOS

Vojáci v naší škole = POKOSDnes 9.9.2022 přijeli do naší školy vojáci (POKOS = Příprava občanů k obraně státu), kteří pro žáky 6. - 9. tříd připravili poutavá a velice zajímavá stanoviště. Žáci si zde vyzkoušeli základní vojenské dovednosti. Naprosto nejlepším stanovištěm se stalo místo s výukou moderního bojového systému MUSADO. Hned za ním následovalo stanoviště se střelbou ze vzduchovek a hodem granátů na cíl. Ale i na dalších stanovištích se žáci dozvěděli hodně zajímavého. Celý den si náramně užili, s respektem plnili zadané úkoly a naprosto přirozeně si prohlubovali své znalosti. Jak jinak, než názorným příkladem a lidským vzorem se získávají vědomosti nejlépe. (fotografie)

Mgr. Jana Schnelzerová

foto.png