Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Turnaj v přehazované - ml. žáci: naši a ZŠ a MŠ D. Bukovsko

Turnaj v přehazované - ml. žáci: naši a ZŠ a MŠ D. BukovskoDatum konání:
19.3.2024

I nadále rozvíjíme vzájemnou smysluplnou spolupráci se ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko, která je naší sousední školou.

V tomto školním roce proběhly nejenom přírodovědné projekty, ale i druhý sportovní turnaj. Tentokrát soupeřili mladší žáci v přehazované.

Chtěla bych poděkovat panu řediteli Radku Hřivnáčovi za možnost a podporu této spolupráce. Dále děkuji paní učitelkám a panu učiteli, kteří se podíleli na přípravách a realizaci těchto společných akcí.

Dětem, které se tímto snažíme všichni společně dobře připravit přejeme, ať se jim ve škole vždy daří, a pokud moc ne, tak ať se s obtížemi dokáží poprat a zdolat je.

Mgr. Jana Schnelzerová

Z webových stránek ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko: https://www.zsdbuk.cz/stalo-se-zs/turnaj-v-prehazovane-zs-sevetin

Co napsali žáci:

Dne 19. 3. 2024 jsme  v 8 hodin přivítali děti z Dolního Bukovska u nás v tělocvičně. Potom jsme se  seřadili  před paní učitelky a pana učitele Duspivu. Pan učitel nám vysvětlil pravidla hry a turnaj v přehazované mohl začít. První zápas jsme sice vyhráli, ale pak to bylo jako na houpačce, někdy výhra, někdy prohra. Nakonec jedna naše skupina skončila na třetím místě,  první dvě místa obsadily děti z Bukovska. Celé dopoledne jsme si všichni moc užili a chtěli bychom, aby se  vzájemné zápasy staly tradicí a abychom se s dětmi z Bukovska potkávali.

třídy 5.A + 3.A,B + 4.A

 

přehazovaná_4.png přehazovaná.jpg

přehazovaná_2.jpg