Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Terénní výuka v 7.B – osové a středové souměrnosti kolem nás

Terénní výuka v 7.B – osové a středové souměrnosti kolem násSe třídou 7.B jsme dnes vyrazili hledat osové a středové souměrnosti do okolí Ševětína. Žáci si doma vyrobili pomůcku, s pomocí které se pokoušeli souměrnosti hledat. Jak jim to šlo? Na to se můžete podívat na přiložených fotografiích.

Bc. Andrea Stehlíková

26.5.2022 jsme na 2. a 3. hodinu šli do lesa na terénní výuku. Rozdělili jsme se do skupin, vzali si pomůcku z kartonu a dostali jsme pracovní list, do kterého jsme měli zakreslit osovou a středovou souměrnost. Zakreslovali jsme listy, stromy, značky, schránky, květiny, brouky a spoustu dalších věcí. Myslím, že díky této terénní výuce jsme látku souměrností pochopili a navíc jsme se hezky prošli. (Karolína Kovářová)

308A867D-0F4A-415F-AE01-A9367623A98E.jpeg