Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Školní výlet osmiček - 2019

Školní výlet osmiček - 2019TEPfactor 2019
Napsat něco o tomto zážitku je dost těžké. Každému bych spíše doporučil, aby se do této hry přihlásil a vyzkoušel si jí na vlastní kůži. Nejen, že zažijete náročnost a zajímavost jednotlivých úkolů, ale pokud jste zde i s kamarády, či s rodinou, zažijete zde opravdovou zábavu. Jak už jsem naznačil, nad některými úkoly se i zapotíte. Za ten rok, co jsem zde nebyl, se toho tady vcelku dost změnilo. Alespoň já jsem to tak pociťoval. Například v hlavní místnosti s barem se objevily stoly, které tam předtím nebyly, nebo zde přibyl závěrečný úkol. Celý areál vyzařuje pozitivní energií. Nejprve jsem si myslel, že se jim provozování hotelu nevyplatí. Po druhé návštěvě jsem ale změnil názor. Určitě bych se ještě do tohoto areálu rád podíval znovu.

Napsal: Ondřej Jedlička