Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > 21. ročník soutěže „Příroda kolem nás“- Národního parku Podyjí

21. ročník soutěže „Příroda kolem nás“- Národního parku Podyjí  1. ročník soutěže „Příroda kolem nás“- Národního parku Podyjí

Z více než dvoutisíc obrázků a výtvarných děl vybírali letos porotci nejlepší práce v soutěži „Příroda kolem nás“.  Děti měly zachytit prchavé a neopakovatelné okamžiky, které získaly na svých toulkách přírodou. I přes distanční výuku se do ní zapojily děti z 266 škol a školek z různých míst po celém Česku. K naší velké radosti máme vítěze v kategorii 7. - 9. ročník ZŠ.

  1. místo obsadila Aneta Chovancová- Síla pohledu.

Vítězní práce můžete najít na webových stránkách https://www.nppodyji.cz/priroda2021

Gratulujeme :-) 

Aneta Chovancova- Síla pohledu.jpg