Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Prezentace Střední zdravotnické školy v Jindřichově Hradci

Prezentace Střední zdravotnické školy v Jindřichově Hradci24.10.2023 navštívil svou bývalou základku Jan Myler, současný student druhého ročníku na Střední zdravotnické škole v Jindřichově Hradci, který nám, deváťákům, představil "tu první nejlepší školu, kterou si mohl vybrat." Pověděl nám o různých předmětech, které se na zdrávce vyučují a povyprávěl o nejrůznějších soutěžích, jichž se škola účastní. Podělil se samozřejmě i o pár historek z četných akcí a zájezdů. Několikrát jsme se i zasmáli a myslím, že se všichni shodneme na tom, že se Honzovi prezentace velmi povedla.

Napsala Veronika Paurová, žákyně 9.A

Jak prezentovat střední školu netradičně a zajímavě?

Tuto otázku si položila Střední zdravotnická škola v Jindřichově Hradci. Vyslala našeho bývalého žáka Jana Mylera, aby našim deváťákům prezentoval svoji školu. Honza měl připravenou velice poutavou prezentaci, která doplňovala jeho 45 minutové vypravování. Velice zajímavým, vtipným a poutavým způsobem vyprávěl o své škole. Z jeho projevu bylo vidět, že si celý vzdělávací proces ve škole užívá. Deváťáci opravdu se zaujetím poslouchali a smíchem reagovali na vtipné historky doplňující fakta o škole.

Honzovi patří poděkování za skvělý výkon. Přejeme mu hodně úspěchů v pracovním i osobním životě.

Mgr. Jana Schnelzerová, ředitelka školy

Jan.jpeg