Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Přednáška Čas proměn pro děvčata 6. tříd

Přednáška Čas proměn pro děvčata 6. třídDatum konání:
16.5.2024

Ve čtvrtek 16. května 2024 se na naší škole uskutečnila přednáška pro děvčata 6. tříd s názvem „Čas proměn“. Zkušená lektorka Mgr. Martina Štěpková z organizace MP Education, s.r.o. dívkám na preventivním programu přednášela o dospívání, zdravé výživě, správné hygieně a vztazích. Dospívání je jedinečný a často náročný čas v životě každého mladého člověka. Pro dívky je to období plné fyzických, emocionálních a sociálních změn, které mohou přinášet jak radost, tak i výzvy. Proto je klíčové poskytnout jim podporu a informace, které jim pomohou prožívat tuto etapu co nejzdravěji a sebevědomě.

Dívky mohly pokládat lektorce i zvídavé otázky a dále i diskutovat o dané problematice. Na  konci programu byly obdarovány hygienickými potřebami.

Mgr. Ivona Hercegová (metodička prevence)

Ing. Mgr. Bc. Lucie Novotná

čas proměn 2024.jpg