Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Předání peněžního dárku ze školního adventního trhu

Předání peněžního dárku ze školního adventního trhuZa pár dní provoní naše domácnosti vůně kapra, bramborového salátu a cukroví. A všude se budou linout tóny vánočních písní a v naše srdce zaplaví vlna radosti a lásky. My jsme chtěli tuto radost a lásku dále šířit. Rozhodli jsme se, že i v letošním školním roce věnujeme část svých výdělků z adventního setkání na dobrou věc. Celková částka 8 400,- Kč proto byla včera věnována rodině Fr. Grilla. Velice děkujeme paní Vlaďce Kyrianové a žákům, kteří příspěvek předali. Děkujeme všem, kteří se na adventním setkání podíleli a pomohli nám, abychom mohli vlnu radosti a vánoční lásky dále šířit.

zaměstnanci a žáci ZŠ a MŠ Ševětín

predani-penez-frantiskovi.png