Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > pěvecká soutěž JIHOČESKÝ ZVONEK 2024 - okresní kolo

pěvecká soutěž JIHOČESKÝ ZVONEK 2024 - okresní koloV pátek 19.4.2024 proběhlo okresní kolo pěvecké soutěže JOHOČESKÝ ZVONEK. Z naší školy se pěveckého klání v sólovém zpěvu zúčastnilo pět žáků: Petra Eichnerová 4.tř., Pavel Veselý 5.tř., Bára Sýkorová 7.tř., Jana Pavlíčková 8.tř. a Julie Veselá 8.tř. Všichni si vyzpívali ZLATÉ PÁSMO. Letošní soutěž byla opravdu náročná. Zúčastnilo se jí rekordní počet žáků, přes 80. Z tohoto obrovského počtu musela porota vybrat maximálně pětici nejlepších vystoupení k postupu do krajského kola ve Strakonicích. Mezi pěticí vybraných byla Petruška Eichnerová  a Barunka Sýkorová, které na harmoniku doprovázela Julinka Veselá. Všem nesmírně moc gratuluji a děkuji za důkladnou přípravu jak ve zpěvu. Obrovský dík patří i hudebnímu doprovodu k jednotlivým vystoupením. Radujme se a slavme. Všichni podali úžasné výkony. Naše zpěváky veřejnost pak může slyšet na zahradní slavnosti ve škole, kde vystoupí s hudebně dramatickým kroužkem ke konci školního roku. 

Děkuji i rodičům, kteří nás podporují.
Mgr. Lenka Vondrášková :-)