Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Okresní Plamen v Ledenicích – červen 2023

Okresní Plamen v Ledenicích – červen 2023Mladší žáci z MH Drahotěšice na okresním kole hry Plamen, které se konalo v Ledenicích 3. 6. 2023, dokázali výhrou ve štafetě 4 x 60m a štafetě dvojic obsadit celkově druhé místo v okresu České Budějovice.

Starším žákům se podařilo poprvé v jejich soutěžní historii zvládnout požární útok pod 16 sekund a to přesně 15:97s. Tím také tuto disciplínu na soutěži vyhráli. Celkově pak obsadili 4. místo.

Za mladší žáky soutěžili Rozárie Vavříčková, Václav Novotný, Tereza Vlažná, Alexandra Kovářová, Marie Staňková, Barbora Staňková, Mikuláš Staňek a nováčci sdružení Jakub Konečný, Patrik Mach a Marek Lískovec.

Za starší žáky reprezentovali MH Drahotěšice Veronika Bužková, Zuzana Bužková, Jan Bužek, Jiří Novotný, Karolína Kovářová, Ondřej Vlažný, Adéla Vavříčková, Jáchym Vavříček, Josef Staněk.

GRATULUJEME!!!

h20.png h23.png
   

h22.png

h21.png