Úvod > Základní škola > Aktuality > Okresní Plamen v Ledenicích – červen 2023

Okresní Plamen v Ledenicích – červen 2023

Mladší žáci z MH Drahotěšice na okresním kole hry Plamen, které se konalo v Ledenicích 3. 6. 2023, dokázali výhrou ve štafetě 4 x 60m a štafetě dvojic obsadit celkově druhé místo v okresu České Budějovice.

Starším žákům se podařilo poprvé v jejich soutěžní historii zvládnout požární útok pod 16 sekund a to přesně 15:97s. Tím také tuto disciplínu na soutěži vyhráli. Celkově pak obsadili 4. místo.

Za mladší žáky soutěžili Rozárie Vavříčková, Václav Novotný, Tereza Vlažná, Alexandra Kovářová, Marie Staňková, Barbora Staňková, Mikuláš Staňek a nováčci sdružení Jakub Konečný, Patrik Mach a Marek Lískovec.

Za starší žáky reprezentovali MH Drahotěšice Veronika Bužková, Zuzana Bužková, Jan Bužek, Jiří Novotný, Karolína Kovářová, Ondřej Vlažný, Adéla Vavříčková, Jáchym Vavříček, Josef Staněk.

GRATULUJEME!!!

h20.png h23.png