Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > O tom, jak čtvrťáci spali ve škole

O tom, jak čtvrťáci spali ve školeZ 27. na 28.6.2022 jsme spali ve škole. Sešli jsme se před školou v 17:30h. V tělocvičně jsme se ubytovali. Potom jsme venku opékali buřty, sýry a po jídle hráli hru " MOLEKULY". Následovala chvíle volna v tělocvičně a pak pyžamová párty. 7 nejlepších pyžam z každé třídy dostalo cenu. Když  jsme seděli v kruhu, přidal se k nám kytarista a my jsme si s ním zazpívali. Pak nám paní učitelka přečetla pohádku na dobrou noc a šli jsme spát. 

Spaní mě moc bavilo, byla to zábava. (fotografie)
 
napsaly žákyně: Natka Králová, Anna Frolíková
 
Ve dnech 27. až 28. června 2022 z pondělí na úterý  jsme spali spolu s třídou 4.A ve škole v tělocvičně. Měli jsme sraz před školou v půl šesté odpoledne. Poté jsme šli na školní zahradu opéci si špekáčky či sýry. Když jsme se vrátili do své nové "ložnice," čekala na nás pyžamová párty a volba nejkreativnějšího spacího úboru. Celkem 14 žáků získalo krásné ceny v podobě DVD filmů. Před spaním nám přišel zahrát několik písní na kytaru i pan kytarista. Posíleni melounem, jsme se všichni řádně umyli, zalezli do svých pelíšků, poslechli pohádku, kterou nám paní učitelka přečetla a při pozorování blesků v oknech tělocvičny jsme všichni usnuli a spali až do rána. 
Děkujeme paní učitelce Lence Vondráškové a Janě Palkoskové za tuto skvělou akci a panu Ašenbrylovi za výborného melouna.
 
napsala žákyně: Šárka Korandová 
 
20220628_074326.jpg