Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > O provozu MŠ v následujícím období.

O provozu MŠ v následujícím období.Vážení rodiče,
vláda v posledních dnech v médiích vystoupila s plánem postupného otevírání škol.
Informace o otevření mateřských škol nebyla zcela na pořadu dne. Pouze v rámci dotazu zazněla informace o tom, že otevření mateřských škol si určí zřizovatel, pokud splní požadavky zadané ministerstvem.
Otázkou zůstává, kdy nám zmíněná metodika dorazí a jaké podmínky zde budou uvedené. Situace je nestálá, změny se dějí každým dnem a nedokážeme teď s přesností určit, kdy se mateřská škola otevře.
O dalších krocích Vás budeme neodkladně informovat. Počítáme také s tím, že prostřednictvím dotazníkového šetření budeme zjišťovat zájem o docházku Vašich dětí do mateřské školy.
Co se týče provozu o letních prázdninách, v plánu bylo mateřskou školu nechat v provozu ve dnech 1. - 10. července 2020 a 17. - 31. srpna 2020. I toto rozhodnutí je závislé na tom, jak se nadále bude situace vyvíjet.
Vím, že jsou dnešní dny obtížné a vývoj pandemie COVID-19 nepředvídatelný. Nejistota v tom, co bude dál, tomu nepřidává. Buďme ale pozitivně naladění. Jednou tato doba skončí a snad nám v paměti zůstanou více ty milé chvilky s našimi dětmi.
V Ševětíně 22.4.2020
Mgr. Jana Schnelzerová