Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Nadstandardní výuka angličtiny 2019 - 2020

Nadstandardní výuka angličtiny 2019 - 2020Vážení rodiče, jak již víte, i v letošním školním roce jsme opět na naší škole pokračovali v rozšiřujícím nadstandardním studiu angličtiny pro žáky a žákyně I. a II. stupně založenému na jazykovém systému Cambridge ve spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek. Po absolvování kurzu žáci složili mezinárodní jazykovou zkoušku YLE (Starters, Movers, Flyers) nebo KET.
A jak to všechno dopadlo?
Velice ráda budu citovat z e-mailu od Ing. Michaely Bébrové, zástupkyně ředitele: Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o., Mlýnská 172/2, 370 01 České Budějovice:
"Dovoluji si Vás pozvat na slavnostní předávání certifikátů Cambridge English, které se bude konat ve středu 2.9.2020 v obřadní síni českobudějovické radnice. Z Vaší školy se zkoušek zúčastnili 2 kandidáti Starters, kteří získali oba po 15 erbech (tedy maximum možných) a 7 kandidátů Key, všichni s výsledkem A, tedy na úrovni B1 (úroveň státní maturity). Je to naprosto nevídaný výsledek, aby kandidáti z jedné školy uspěli všichni na maximální možné úrovni, a my Vám k tomu srdečně blahopřejeme! Určitě by to stálo za zprávu na webové stránky školy nebo nástěnku, aby rodiče viděli, jak dobrou úroveň angličtiny škola má."

Velmi děkujeme za práci Mgr. Ivoně Hercegové a Mgr. Ireně Procházkové, které žáky na zkoušky připravovaly. Blahopřejeme našim úspěšným žákům a všichni věřte, že čemukoli se učíte, učíte se pro sebe. Přáli bychom si, aby i ostatní žáci chápali učení jako dar a ne jako cosi povinného, co jim zkazí dobrou náladu. :-)

JSch