Úvod > Základní škola > Aktuality > Lyže 2020

Lyže 2020

Na předposlední den lyžařského kurzu nám příroda připravila překvapení v podobě čerstvě napadaného sněhu. Sjezdovky byly upravené a mohli jsme je všechny využít. Červené a modré sjezdovky nedělaly nikomu potíže. Mnozí zvládli dokonce i místní černou sjezdovku. Počasí se také umoudřilo. Na vrcholcích byla sice mlha, ale v průběhu dne se zvedla a objevilo se i sluníčko. Odpoledne se konal "velký slalomový závod" o ceny. Na zhodnocení celého LVK je určen čtvrteční večer, kde budou rozděleny diplomy a ceny v různých kategoriích. Poslední den už budeme jen pilovat naučené lyžařské styly a těšit se na své blízké, kterým se chystáme vyprávět nově nabyté zážitky.

Mgr. Eva Rodová, Mgr. Michaela Hašová, Mgr. Jan Duspiva

Kobylnice nás v neděli přivítala silným větrem a deštěm. Naštěstí se počasí přes noc umoudřilo a my jsme mohli vyrazit směr Hochficht. I přes nepřízeň letošní zimy jezdí všechny vleky a můžeme využít téměř všechny sjezdovky. Jarní prázdniny mají nejen děti z ČR, ale i z Rakouska, proto tyto sněhové podmínky využívá hodně lidí, ale my si lyžování stejně užíváme. Po dvou dnech jezdí již i začátečníci a zvládají sjezd i nejvyšší hory Hochficht. Dnes nás čeká odpočinkový den. Pojedeme na výstavu ryb do Frymburka a odpoledne půjdeme do Lipna na bobovou dráhu nebo na Stezku korunami stromů.

kolaz-lvk.png