Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Lesní stezkou do Vlkova

Lesní stezkou do VlkovaV úterý 10. října 2023 odpoledne se konala pro rodiče a děti 1. stupně akce pod názvem „Lesní stezkou do Vlkova“.

Děti společně se svými rodiči procházely vyznačenou lesní stezkou, na které sbíraly podle kvízových otázek písmenka. Cílem cesty byla biofarma Vlkov, kde z posbíraných písmen děti sestavily tajenku a získaly malou odměnu. Po té si všichni mohli prohlédnout biofarmu a zakoupit místní bioprodukty.

Touto cestou chceme velmi poděkovat biofarmě Vlkov, jmenovitě panu Karlu Jedličkovi za ochotu, vstřícnost a občerstvení, které si pro nás připravil.

Doufáme, že si děti s rodiči společně strávené odpoledne užily. (fotografie)

Mgr. Michaela Semmelbauerová, Mgr. Dana Vojtová, Mgr. Hana Chovancová, Mgr. Marta Perničková

Vážení rodiče, milé děti, děkujeme za milou účast na našem odpoledni, které pro vás připravily naše paní učitelky. Děkujeme i za zpětnou vazbu prostřednictvím vašich emailů, že se vám akce líbila. Velice děkujeme panu Karlu Jedličkovi za poskytnutí perfektního zázemí a zajištění občerstvení pro výletníky.

Mgr. Jana Schnelzerová

Obrazek WhatsApp, 2023-10-13 v 12.14.45_4def804a.jpg