Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Je libo báseň nebo píseň?

Je libo báseň nebo píseň?Konečně máme úspěšné řešitele! Již dva měsíce zdobí halu naší školy literární soutěž pro žáky 2. stupně (viz foto). Nástěnka obsahuje 30 barevných ukázek a úkolem našich žáků bylo zjistit, zda je ukázka básní nebo písní. S hledáním správné odpovědi jim měl pomoci QR kód, který si účastníci měli pomocí mobilní aplikace naskenovat a získat odkaz na webové stránky, jež sloužily jako rozcestník. Správné odpovědi doplněné o jména autorů a názvy děl měly být zaznamenány do přehledné tabulky a odevzdány ke kontrole. A takovou tabulku nám těsně před vánočními prázdninami se správnými odpověďmi odevzdali tři žačky osmého ročníku! Za svou snahu byly samozřejmě náležitě odměněny jedničkou a také sladkostí, za níž vděčí paní ředitelce.

Mgr. Veronika Truhlářová

img_20191219_064251.jpg