Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Jak 5.B spala ve škole

Jak 5.B spala ve školeSpaní ve škole (fotografie)

Ve dne 25.10. jsme se skoro celá třída 5. B zúčastnili spaní ve škole. Po vyučování jsme šli na oběd, po obědě do třídy. Ve třídě jsme buď hráli hry, nebo jsme si dodělávali projekt.

Ve dvě hodiny jsme šli ven na fotbalové hřiště. Hráli jsme různé hry například fotbal, vybíjenou.

Když jsme se vrátili z fotbalového hřiště, tak jsme se převlékli do kostýmů. Když jsme byli převlečení, tak jsme dělali soutěže a tancovali jsme.

Potom nám přišla pizza, kterou jsme si objednali. Až jsme dojedli pizzu, tak naše paní učitelka šla připravit bojovku. Když paní učitelka dodělala bojovku, tak nás brala postupně na chodbu. Na té bojovce jsme dělali různé halloweenské úkoly. Bylo to velice strašidelné.

Když jsme každý prošli bojovkou, tak jsme se převlékli do pyžam, vyčistili jsme si zuby a pak jsme si připravili spaní. Když jsme se usadili do postýlek, tak jsme si pustili film Čtyři děti a skřítek. Až skončil film, tak jsme šli spát.

Ráno jsme se probudili v 6:30. Po vzbuzení jsme si složili spaní a šli jsme se obléknout. Po obléknutí jsme se šli do kuchyňky nasnídat. Když jsme se nasnídali, tak jsme šli do třídy a začali se učit.

Liliana Simpson

Spaní ve škole

Dne 25. 10. spala třída  5. B ve škole. Po konci výuky jsme šli s paní učitelkou Semmelbauerovou na oběd. Po obědě většina z nás šla do třídy hrát hry, ale já a tři kamarádky jsme šly na výtvarný kroužek. Po výtvarném kroužku jsme šli s paní učitelkou všichni ven.

Šli jsme na fotbalové hřiště. Kluci šli hrát fotbal a Lili s nimi. Já a Ondra jsme šli pohřbít vážku. Také jsme šli jezdit na lanovce se Zláťou a Ájou. Paní učitelka zapískala a šli jsme hrát hru čísla. Hra spočívala v tom, že jsme udělali kruh a jeden byl veprostřed. Paní učitelka nám rozdala čísla. Ten, co byl veprostřed, házel míč a říkal čísla. Například Honzík byl 11, Lili řekla 11 a hodila míč do vzduchu. Honzík ho musel  chytit. Když ho nechytl, tak vypadl. Tuhle hru jsme hráli dvakrát, také jsme hráli vlk, zajíc a zelí a vybiku.

Když jsme se vrátili do školy, tak jsme se převlékli do kostýmů. Také za námi přišla paní učitelka Chalupová. Pouštěli jsme si písničky a tancovali. Přinesli jsme si různé dobroty a pochoutky.

V šest přišla pizza a my jsme si dali večeři. Paní učitelka Semmelbauerová nám mezi tím připravila stezku odvahy. Šli jsme ve dvojicích, ale Míra šel sám, protože nás bylo patnáct. Já jsem šla s Ondrou. Dostali jsme tajenku a chodili jsme po svíčkách a vyšlo nám ,,strašidelná oslava“.

Po stezce odvahy jsme si rozložili karimatky a spacáky. Spala jsem vedle Ondry a vedle Áji. Ondra spal vedle Míry. Ája vedle Zláti a Zláťa vedle Lili. Dívali jsme se na film Čtyři děti a skřítek.

Byli jsme vzhůru v 7:30. Sbalili jsme si věci a šli se nasnídat do kuchyňky. Bylo to super.

Lenka Vysloužilová

Spaní ve škole

Po konci vyučování jsme šli na oběd, který mi moc nechutnal. Ve třídě jsme po obědě hráli hry a pak jsme šli ven.

Venku jsme hráli fotbal, vybiku a další. Moc se nám to líbilo.

Když jsme přišli do 3.B, to bylo místo, kde budeme spát, tak jsme započali Halloweenskou párty. Pouštěli jsme si písničky.

Přišel čas večeře a u ní nesměla chybět pizza. Poté jsme měli bojovku na chodbě a plnili jsme po dvojicích nebo sami úkoly. Bylo to skvělé!

Bylo už asi 7 – 8 hodin a proto jsme si šli vyčistit zuby a převléknout se do pyžama. Poté byl film, u kterého jsem jedl sladkosti. Film byl o dětech a skřítkovi. Bylo to pěkné a vtipné. Když byl čas na spánek, tak jsme ulehli a spali.

Bylo ráno a byl budíček. Zabalili jsme se, šli snídat do kuchyňky a v 8 hodin nám začalo vyučování.

Martin Šíma

1.jpeg