Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Harmonogram uvolnění škol a školských zařízení (platný od 30. 4. 2020)

Harmonogram uvolnění škol a školských zařízení (platný od 30. 4. 2020)Vážení rodiče, manuály k zajištění a průběhu výuky budou z ministerstva školství distribuovány do všech škol v ČR v týdnu od 4.5.2020. Zatím máme k dispozici pouze HARMONOGRAM UVOLNĚNÍ ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ

Z webu MŠMT: "Vláda schválila usnesení, podle kterého bude od 11. května bude možná osobní přítomnost žáků a studentů závěrečných ročníků středních škol, konzervatoří a vyšších odborných škol, a to zejména za účelem přípravy na maturitní a závěrečné zkoušky a absolutoria. Do škol budou moci docházet také žáci 9. ročníků, a to za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. Docházka u výše uvedených nebude povinná, bude probíhat ve skupinách v maximálním počtu 15 osob."