Úvod > Základní škola > Aktuality > Golfové kurzy pro děti a mádež

Golfové kurzy pro děti a mádež

Na základě žádosti vás chceme seznámit s golfovými kurzy pro vaše děti. Golfové kurzy jsou zaměřeny na rekreační i výkonnostní golf. Děti mají možnost si hru vyzkoušet a seznámit se s jejími základními pravidly, pokročilejší děti se mohou ve svých golfových dovednostech zdokonalovat. Součástí jsou také kondiční tréninky, díky nimž Vaše děti prohloubí své dovednosti i v ostatních sportech. Kurzy jsou určeny dětem ve věku 5 -16 let a jsou vhodné pro úplné začátečníky i mladé pokročilé golfisty.

Kdy: od dubna do října (kurzy probíhají i během letních prázdnin) Cena: 4.900 Kč / sezóna (možnost měsíčních splátek 7x 750 Kč) Cena zahrnuje: trénink 2x 90 minut týdně bezplatná účast na turnajích pro děti v GKHNV (6 turnajů) zapůjčení golfového vybavení, včetně tréninkových míčů vstup na veřejné 9 jamkové hřiště po celou sezónu 50% sleva na vstup na 18 jamkové mistrovské hřiště Bonus: volný vstup pro rodiče na veřejné 9 jamkové hřiště v době tréninku, včetně zapůjčení holí.