Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Dospívání aneb Život plný změn

Dospívání aneb Život plný změnŽákyně 7. ročníku se dnes setkaly s Bc. Alenou Paroubkovou z organizace MP Promotion na přednášce o dospívání.
První rozpaky, nesmělé úsměvy byly po několika úvodních slovech a krátké filmové ukázce vystřídány plným souzněním a důvěrou v to, co slyšely. Vždyť přece, my ženy, toho umíme hodně! Jen si musíme věřit.
Procesy související s dospíváním, o kterých se často mluví skrytě, ale které mladé tolik zajímají. Paní Paroubková dokázala zaujmout i pobavit. Vážné obličeje vystřídal upřímný smích často spojený s údivem, že tohle jsme ještě nevěděly.
V závěru nechyběla krátká diskuze a dobře míněné rady do života.
Můžeme si jen přát, aby se takových setkání uskutečnilo více.

Mgr. Hana Suchá