Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Den čtvrtý: Jedeme DOMŮ z Londýna 2019

Den čtvrtý: Jedeme DOMŮ z Londýna 2019Dopolední školní výuka byla dnes jiná. Přijela ještě jedna anglická učitelka, takže jsme pracovali ve 3 skupinách. Bylo to lepší, více jsme mluvili. Na konci vyučování nám naše anglické učitelky předaly certifikáty a my jsme se vypravili na poslední poznávací část našeho zájezdu. Tentokrát jsme se do centra Londýna přemístili vlakem. Pak jsme pěšky navštívili památky podél řeky Temže a naší túru jsme zakončili přechodem mostu Tower Bridge a návštěvou pevnosti - věznice Tower. Po její prohlídce nás čekala ještě jedna zajímavost, k našemu autobusu jsme dopluli lodí. Plni zážitků jsme dali Londýnu sbohem a vyrazili na dlouhou cestu domů.

Mgr. Eva Rodová

lon.jpg