Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Čeps Cup – Dívky

Čeps Cup – DívkyTřináctého prosince dostala naše škola předčasný dárek k Vánocům. Florbalové naděje z pátého ročníku vybojovaly úžasné první místo v turnaji Čeps Cup. Tým ve složení: V. Vondrášková, A. Vlčková, N. Herdová, E. Pajmová, L. Zíková, T. Vlažná, S. Novotná, A. Kovářová,  skvěle doplnila nejmladší účastnice S. Ertlová. Dívky skvěle bojovaly ve všech zápasech turnaje a odměnou jsou pomyslné zlaté medaile na krku.

Hned v prvním zápase jsme čelili dívkám ze ZŠ Grünwaldova. Holky pomstily své klučičí spolužáky a zvítězily jasným rozdílem 6:1. Do druhého utkání jsme nastoupili proti dívkám ze ZŠ Křemže, které ve svém utkání proti ZŠ Grünwaldova zvítězily ještě větším poměrem 7:0. Utkání nemělo favorita. Začátek zápasu vyšel lépe soupeřkám, které rychle vedly 2:0, ale naše zlepšená hra a výborný fyzický fond našich žaček vedl k otočce na 5:4. Po krátké pauze přišly na řadě odvetné zápasy, ve kterých jsme rovněž nenašly přemožitele. S celkovou bilancí 4 výher a 0 porážek jsme si zajistili postup do krajského kola.

Sportu zdar!

Mgr. Jan Duspiva

IMG_20221213_104137.jpg