Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Brighton s výukou

Brighton s výukouVážení rodiče,

v letošním školním roce vám pro vaše děti, žáky 7., 8. a 9. tříd, nabízíme: "Brighton s výukou".

Zájemci si vyzvednou přihlášku u vyučujících - viz. níže.

Cena: 10 990,- Kč

termín: 16.4. – 21.4.2023

vedoucí akce: Mgr. Irena Procházková

vyučující: Mgr. Irena Procházková a Mgr. Ivona Hercegová

více informací zde: Brighton.pdf

1. den: Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2. den: Celodenní prohlídka Londýna. Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Covent Garden), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Oxford Street k Hyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s či muzeum optických klamů Belive It or Not). V podvečer projížďka na London Eye. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Brightonu.

3. den: Dopoledne výuka angličtiny 8:30 – 12:00. Odpoledne návštěva města Portsmouth, proslaveného námořní historií, návštěva historických doků se slavnými loděmi Victory a Warrior. Večer návrat na ubytování.

4. den: Dopoledne výuka angličtiny 8:30 – 12:00. Odpoledne návštěva malebného městečka Hastings, proslaveného svojí pašeráckou minulostí s možností výletu lanovkou k Smuggler´s Adventure – proslulým pašeráckým jeskyním, poté výlet do nejkrásnější části jižní Anglie, k vápencovým skaliskůmSeven Sisters a Beachy Head.  Večer návrat na ubytování

5. den: Dopoledne výuka angličtiny 8:30 – 12:00. Odpoledne návštěva přímořského letoviska Brighton. Procházka historickým centrem a návštěva slavného podmořského světa Sea Life Centre. Večer návrat na ubytování.

6.den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.