Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Adventní setkání 2019

Adventní setkání 2019Druhé adventní setkání proběhlo na dvoře základní školy v Ševětíně. Součástí setkání bylo vystoupení dětí, jarmark a rozsvícení vánočního stromečku, u kterého byla Ježíškova poštovní schránka na dopisy od dětí. Pro všechny bylo připraveno i malé občerstvení. I přes nepřízeň počasí se akce vydařila. Část výtěžku z jarmarku si ponechají děti na společné třídní aktivity a část poputuje postiženému Františku Grillovi z Drahotěšic jako příspěvek na odlehčovací pobyt. (Českobudějovický deník)

Hana Suková

Adventní setkání proběhlo v příjemné atmosféře za hojné účasti rodičů a ostatních hostů. I na letošní setkání se žáci se svými učiteli a vychovatelkami připravovali. Vyrobili společně spoustu krásných věcí, které se pak prodávaly na adventním jarmarku.
Velké poděkování patří všem učitelům, vychovatelkám a ostatním zaměstnancům školy, žákům i rodičům, kteří tuto akci s láskou připravili. Díky tomuto zážitku jsme se alespoň na chvíli odpoutali od tradičního předvánočního shonu a uvědomili si to pravé kouzlo blížících se svátků. Je strašně důležité ctít tradice a sdílet svůj čas s ostatními.
Zároveň si dovolujeme popřát vám klidný nadcházející vánoční čas, v novém roce vše dobré, štěstí, zdraví, lásku a úsměv na tváři. A ať se DAŘÍ!

Mgr. Jana Schnelzerová

kolaz-advent-2019.png