Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > 5.B v na lyžařském trenažeru v INSKI

5.B v na lyžařském trenažeru v INSKIDatum konání:
11.4.2024

Ve čtvrtek 11.4.2024 nám paní učitelka přichystala výlet do Českých Budějovic do INSKI na lyžařský trenažer. Většina z nás tam byla poprvé. Ráno jsme měli sraz v půl osmé před školou a odjížděli jsme linkovým autobusem ze Ševětína v 7:50 hodin. V Českých Budějovicích jsme vystoupili na zastávce "U Chromých" a dále jsme šli pěšky. V INSKI jsme si nejprve vše prohlédli a odpočinuli jsme si. Pak již byl zapnutý pás a postupně jsme se střídali v lyžování. Byl to ohromný zážitek, byli jsme všichni nadšeni. Paní učitelka nás vzala také do IGY, kde jsme si mohli zakoupit občerstvení. Pak už nás čekala cesta na autobusovou zastávku a odjížděli jsme zpět do Ševětína. Výlet se velmi vydařil. (fotografie)

Tomáš Havel, žák 5.B

IMG_4681.jpeg