Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Výlet do ZOO

Výlet do ZOO



Datum konání:
18. 5. 2026

Dne 18.5. 2026 se děti ze třídy Motýlci, Berušky a Kytičky vydaly na krásný výlet do ZOO
Hluboká nad Vltavou. Už samotná cesta autobusem byla pro všechny velkým zážitkem. Děti
si během cesty povídaly, pozorovaly okolí z okýnek a těšily se na zvířátka, která v zoo uvidí.
Po příjezdu jsme si společně snědli svačinku a potom už nic nebránilo objevování krás zoo.

Během prohlídky jsme viděli mnoho zajímavých zvířat - klokany, medvěda, vlka, opičky, hady,
želvy, tygra, vydru, různé ptáky a spoustu dalších. Největší obdiv však sklidily veselé surikaty
se svými mďátky, která děti dlouho pozorovaly a velmi se jim líbily.

Celá zoo byla nádherně upravená. Prošli jsme se po různých lávkách a cestičkách, které byly
obklopené vzrostlými stromy a krásně kvetoucími rostlinami. Výlet jsme si všichni moc užili,
odvezli si spoustu hezkých zážitků a šťastně se vrátili zpátky do školky.

https://www.zssevetin.cz/fotogalerie/vylete-do-zoo