Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zjišťování výsledků vzdělávání žáků základních škol - ČŠI

Zjišťování výsledků vzdělávání žáků základních škol - ČŠIVážení rodiče,

informujeme Vás, že naše škola využila nabídky na realizaci elektronického zjišťování výsledků žáků prostřednictvím inspekčního systému elektronického testování InspIS SET, které bude probíhat ve škole v termínu od 18. října do 15. listopadu 2021 ve třídách 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B a 9.A s obsahovým zaměřením na český jazyk, matematiku a anglický jazyk.

Česká školní inspekce si je vědoma důležitosti monitorování znalostí a dovedností, které žáci v nestandardním výukovém režimu získávají. Proto připravila pro základní školy nabídku na realizaci elektronického zjišťování výsledků žáků prostřednictvím inspekčního systému elektronického testování InspIS SET v dobrovolném režimu, kterého naše škola využila. Výstupem bude zjištění úrovně znalostí našich žáků s celorepublikovým srovnáním vědomostí.

Každý žák následně obdrží své výsledky s rozborem jednotlivých úloh. Tato zpětná vazba je důležitá nejen pro žáky a Vás rodiče, ale i pro nás (abychom se cíleně zaměřili na odstranění nedostatků).

Mgr. Jana Schnelzerová