Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výtvarná soutěž: "Kvetoucí zahrada"

Výtvarná soutěž: "Kvetoucí zahrada"Český zahrádkářský svaz vyhlásil již 31. ročník výtvarné soutěže, pořádané již od roku 1993. Je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná. V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Zasílali jsme obrázky.

Kategorie C- 2. stupeň ZŠ- 7.B- Annemarie Bartlová, Veronika Baštýřová, Bouchalíková Denisa, Dušáková Zlata, Petra Houfková, Jindra Daniel, Jindra Jakub, Jindra Lukáš, Křížová Lucie, Kubíček Jakub, Procházková Adriana, Liliana Simpson, Šíma Martin, Šíma Ondřej, Vlažný Jan, Vosejpková Natálie, Zasadil Miroslav

Mgr. Burešová Ph.D.

kvetoucí zahrada a.jpg