Ve dnech 5. a 6. 5. 2026 se naše škola zúčastnila Poháru rozhlasu, tedy okresního kola závodu v atletice, v Českých Budějovicích. Ačkoliv zde bylo 19 škol, naše "malá" škola se vůbec neztratila v konkurenci velkých budějovických škol. Dívky a hoši zvlášť tvořili družstvo, do kterého se sbíraly body za výkony v jednotlivých disciplínách. Záleželo tedy na týmovém výkonu a počítal se každý centimetr i vteřina. Nejvíce hrdí můžeme být na tým holek z 6. a 7. tříd, které obsadily úžasné druhé místo. Hoši v mladší kategorii byli desátí. Neméně hrdí můžeme být i na holky z 8. a 9. tříd, které obsadily 3. místo. Hoši ve starší kategorii byli s velice těsným odstupem bodů pátí. Moc děkujeme všem žákům, kteří ze sebe vydali opravdu všechno. Jsme na ně patřičně hrdí.
Mgr. Veronika Rytychová, Mgr. Michaela Tušlová, Mgr. Jan Duspiva