Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Podzimní prázdniny 2020

Podzimní prázdniny 2020Dobrý den všem,

v příštím týdnu nás čekají prodloužené podzimní prázdniny. Chci vám všem popřát, abyste si je užili s rodinou. Budou to prázdniny zvláštní, jako je vše v této době. Příští týden tedy nebudeme vyučovat. Otevřená zůstává pouze naše mateřská škola a jídelna, která vaří pro děti a zaměstnance z mateřské školy a cizí strávníky. Stejně jako pana ministra školství mě mrzí, že vláda neudělala včas dostatečná opatření a omezení musí být tolik. Chtěla bych vás, stejně jako pan ministr požádat, o respektování všech opatření k zvládnutí pandemie. Jen naše zodpovědnost může pomoci. Zároveň opět děkuji rodičům žáků hlavně prvního, ale i druhého stupně, za jejich pomoc a trpělivost. My se ve škole snažíme a pracujeme na zlepšení výuky ze všech sil. Myslím, že alespoň ve škole jsou věci o něco lepší než na jaře, myslím tím tedy distanční výuku. Dnes netušíme, jak bude situace vypadat 2. listopadu 2020 a kdo se ve škole vlastně sejde. Informace ale samozřejmě včas najdete zde a v elektronické žákovské knížce.

Opatrujte se. A ať se daří!

Jana Schnelzerová, ředitelka školy

letak-pro-1.-stupen.jpg

letak-pro-2.-stupen.jpg