Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Organizace dne 26.6.2020 - předání vysvědčení

Organizace dne 26.6.2020 - předání vysvědčeníPředávání vysvědčení bude probíhat hromadně ve třídách mezi 8:00 – 9:30, nebo podle pokynů třídních učitelů. Kdo si bude chtít vyzvednout vysvědčení individuálně, bude tuto možnost mít mezi 9:00 – 10:00 u třídního učitele po předchozí domluvě. Opět platí pravidlo, že kdo dosud neodevzdal ve škole „Čestné prohlášení“ musí tak učinit při příchodu do školy.
9.ročník:
V pátek 26.6.2020 v 8:00 hodin proběhne slavnostní předání vysvědčení a rozloučeni se školou. Akce bude probíhat na školní zahradě pod pergolou. Přijďte do školy slavnostně naladěni i oblečeni. ;) Opět platí pravidlo, že kdo dosud neodevzdal ve škole „Čestné prohlášení“ musí tak učinit při příchodu do školy. Kdo si bude chtít vyzvednout vysvědčení individuálně, bude tuto možnost mít u třídního učitele po předchozí domluvě.

Ve dnech 29. a 30.6. je na ZŠ Ševětín vyhlášeno ředitelské volno. 

čestné prohlášení