Úvod > Základní škola > Aktuality > Informace k novým omezením v oblasti školství uplatňovaným od počátku dne 2. 11. 2020

Dobrý den,

podle usnesení vlády s účinností od 2. listopadu 2020 do 20. listopadu 2020 (včetně) platí následující:
- pro mateřskou školu se stávající režim nemění, zůstává v provozu
- pro 1. a 2. stupeň základní školy se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole, pokračuje distanční výuka

Uvedené však neznamená, že nemůže dojít na základě vyhodnocení epidemiologické situace a připraveného uvolňovacího scénáře ke znovuotevření škol či jednotlivých ročníků dříve.

Provoz školní jídelny není přerušen, školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům (strávníci), kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Strávníci pak mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat - podle pravidel, která obdrželi rodiče ve zprávě: škola online - zprávy dne 13.10.2020.

Mgr. Jana Schnelzerová