Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > florbalový turnaj v Týně nad Vltavou - dívky

florbalový turnaj v Týně nad Vltavou - dívkyVčera 20. prosince se naše škola zúčastnila florbalového turnaje v Týně nad Vltavou. Naše škola poskládala dva holčičí týmy. Tým mladších žákyň tvořily brankářky Tereza Šebková a Karolína Kovářová. Obranu vyztužily Veronika Marcínová, Valérie Stehlíková, Sofie Rollerová, Zuzana Bužková, v útoku operovaly Valérie Matoušková, Magdaléna Chýnová, Anna Mešťanová, Nicol Chrtová, Karolína Čadová a nejproduktivnější hráčkou se stala Danica Herdová. Družstvo starších děvčat tvořily: Na postu brankářky mrštná Kataryna Burdas, zodpovědná obrana v podání Saši Vaněčkové, Světlany Králové, Simony Křížové, ve středu hřiště náš tvůrce hry florbalistka Lenka Březinová, krajní útočnice Veronika Bužková, Karolína Rozboudová, Aneta Sýkorová a na pozici centr naše nejlepší střelkyně Viktorie Dvořáková. Ačkoli holky byly na svém vůbec prvním turnaji a stály proti zkušeným soupeřkám z Týna nad Vltavou, které v rámci kroužku hrají ligové soutěže a patří v kategorii děvčat k nejlepším v kraji, byla naše děvčata důstojným protivníkem. Děvčata z osmé a deváté třídy obsadily v konkurenci 6 týmů 4. místo, mladší holky zásluhou lepšího skóre se umístily dokonce na bronzové příčce, když nestačily pouze na dvě zmiňovaná družstva z Malé Strany. Holky za sebou nechaly kvalitní týmy Gymnázia a Chrášťan. Všem uvedeným bych chtěl za krásnou sportovní atmosféru a reprezentaci školy poděkovat a všem žákům naší školy popřát mnoho úspěchů do dalších let studia.

Sportu zdar.

Mgr. Jan Duspiva

holky florbal.jpeg