Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Dramatický kroužek: O Smolíčkovi a zelených jeskyňkách

Dramatický kroužek: O Smolíčkovi a zelených jeskyňkáchJiž několik let provozuje paní učitelka Kovaříková na naší škole dramatický kroužek. Pokaždé připraví nějakou vtipnou a zajímavou pohádku. Já na dramaťáček chodím třetí rok a moc mě to tam baví. A nejen mě, ale také i ostatní děti. Do každé pohádky se snažíme zapojit i diváky. Každoročně vystupujeme v Českých Budějovicích. Vystupujeme také na různých akcích v Ševětíně. Pokud budete chtít, klidně vystoupíme i v okolních vesnicích. Rádi hrajeme pro rodiče, mateřskou školku nebo pro žáky naší školy. Naposledy jsme hráli pro děti z mateřinky a všichni jsme si to užili. Pohádka se jmenovala O Smolíčkovi a zelených jeskyňkách. Je to veselá pohádka plná písniček, které s námi zpívá i publikum. Teď zkoušíme novou pohádku. Kdo by chtěl zažít plno legrace a příjemně strávit volný čas po škole, přijďte mezi nás, ševětínské školní herce. Budeme rádi za každého nového člena.

Karolína Rozboudová, žákyně 7. A

kolaz-o-smolickovi.png