Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Dětský den ve školce 2019

Dětský den ve školce 2019O den později, přesně 4. června, měla svůj Den dětí také školka. Akce se vedle budoucích školáčků zúčastnili také žáci devátých tříd, kteří byli patrony dětiček na jednotlivých stanovištích. Paní učitelky si pro děti ze školky připravily bohatý program. Celkem bylo v areálu školky rozmístěno 12 disciplín. Vedle pochval a bonbónů dostaly dětičky také barevné razítko do své kartičky. Odměněni byli za svoji vstřícnost a laskavost také naši „matadoři“. V ten den se pekly buřty a školka se s námi hezky rozdělila. Celá akce byla výborným nápadem. Spojit dospívající adolescenty s žáky v předškolním věku přineslo radost oběma stranám a vytvořila nová přátelství. 

Mgr. Jan Duspiva

kolaz-detsky-den-skolka.jpg