Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > ADVENTNÍ SETKÁNÍ 2022

ADVENTNÍ SETKÁNÍ 2022Vážení rodiče,

velice Vám děkujeme za spolupráci nejen při ADVENTNÍM SETKÁNÍ. Poděkování patří také dětem a všem zaměstnancům školy, kde výjimečná pracovní morálka zúčastněných a schopnosti jsou skutečně inspirující. (fotografie)

Vaše chuť a ochota pohání naše společné úsilí a vede k úspěchu našich dětí.

Děkujeme za Vaši píli!

Mgr. Jana Schnelzerová

Páteční adventní jarmark na školním dvoře se stal po „covidové“ pauze opět místem příjemného setkání rodičů, pedagogů, pracovníků školy a samotných žáků. Ti byli důležitými prodejci svých krásných výrobků nejrůznějšího druhu – například vánočních ozdob, vánočních věnců a svícnů, ručně šitých levandulových polštářků, originálních talismanů, drobného pečiva a mnohého dalšího, a to vše přispělo k naladění na vlnu přicházejících Vánoc. Na školním hudebním vystoupení pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Vondráškové zazpívali a zahráli žáci z různých tříd vánoční koledy, a vytvořili tak příjemnou atmosféru. Vůně punčů, čaje, štrúdlů, vánoček a perníků přilákala mnohé k jejich ochutnání. Nesměl chybět ani rozsvícený vánoční stromeček s dřevěným betlémem, který obdivovalo nejedno dítko. Byli jsme potěšeni hojnou účastí a budeme se těšit zase příští rok.

Přejeme všem klidný, pohodový a radostný adventní čas.

Ing. Mgr. Bc. Lucie Novotná

20221125_160126.jpg